enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Seyhan Soylu’nun Yalanları Ahlaksız Paylaşımları… Vatandaş İsyan Etti.! Emniyet Birimlerine Seslendi…

Seyhan Soylu’nun Yalanları Ahlaksız Paylaşımları… Vatandaş İsyan Etti.! Emniyet Birimlerine Seslendi…
01.09.2021 22:08
A+
A-

Sisi lakaplı Seyhan Soylu Ahlaksız paylaşımlarına devam ediyor, Sürekli insanlara iftira Bel altı paylaşımlar yapıyor. Numan Hekimoglu sosyal medya hesabından Açıklamalarda bulundu ve ”Birisi Buna Dur Demeli” Açıklamasını yaptı. Seyhan Soylu İnsanlardan yardım yapma amaçlı para istiyor vermeyenlere de iftira ve karalama kampanyası yapıyor sosyal medya hesabından. Takipçi kitlesi çok olduğu için bu işi Şantaj’a döktü, ve bu işten para kazanıyor ve kimse buna dur demiyor. Daha önceki yaşanmış haberleride mevcut işte o skandal haberler;

Yeşim Salkım suç duyurusuna bulundu; Seyhan Soylu ifade verdi

Sisi lakaplı Seyhan Soylu, sosyal medya hesabından Şarkıcı Yeşim Salkım’a hakaret ettiği iddiasıyla ifade verdi. Soylu’nun ifadesinde hakaret iddiasını reddederek, Yeşim Salkım, farklı tarihlerdeki, farklı kişiler için yaptığım paylaşımlarımı alarak videoları istediği gibi düzenleyip beni şikayet etti dediği öğrenildi.

Şarkıcı Yeşim Salkım, Seyhan Soylu’nun kendisine sosyal medyadan hakaret ettiği iddiasıyla geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na avukatları aracılığıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Bunun üzerine Soylu, Yeşilköy Şehit Şakir Tosun Polis Merkezi’ne giderek ifade verdi. Soylu ifadesinde, Yeşim Salkım ile 25 senedir arkadaş olduklarını, Yeşim Salkım’ın şöhreti bittiği için adli konularda yer almak için hakaret ve ağır eleştirilerde bulunduğunu iddia etti.

“YEŞİM SALKIM YİNE HAPİS YATMAMI İSTİYOR”

“Yeşim Salkım, farklı tarihlerdeki, farklı kişiler için yaptığım paylaşımlarımı alarak videoları istediği gibi düzenleyip beni şikayet etti” dediği öğrenilen Soylu, hakkında birçok dava açıldığını, adresinin yanlış verilmesinden dolayı tebligatların eline ulaşmadığını belirtti. Bu sebeple duruşmalara katılıp savunma yapamadığını ve delilleri sunamadığını söyleyen Soylu, “Bana 4 günlük tazyik hapis cezası verdirtti. Hakkımda yakalama kararları çıkarttı, beni de rezil kepaze etti. İnsanlar tarafından alay konusu oldum. Yeşim Salkım yine hapis yatmamı istiyor. Başıma da bir şey gelirse bu kadın yüzünden gelecektir” dedi.

Seyhan Soylu aynı zamanda yaptığı paylaşımları inkar edip, cezadan yırtacağını düşünmektedir ve ahlaksız paylaşımlarına devam etmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.