enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Gölcük Belediyesinden Toplu Sünnet Söleni…!

Gölcük Belediyesinden Toplu Sünnet Söleni…!
28.08.2021 16:46
A+
A-

Gölcük Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni bu yıl 75 çocuğun katılımıyla gerçekleşti. Belediye binası önünden başlayan şölen, Kongre Sarayı’nda yapılan programla son buldu.

75 ÇOCUK VE AİLELERİ
Gölcük Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni bu yıl 75 çocuğun aileleriyle birlikte katılımıyla gerçekleşti. Belediye hizmet binasının önünde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve İlçe Başkanı Çetin Seymen’in çocukları ve aileleri karşılaması ve anı fotoğrafı çekimi ile başlayan şölen Anıtpark’ta Çocuk Mehteran Takımı’nın konseriyle devam etti.

GEZİ VE HEDİYELER
Belediye otobüsleri ile yola çıkılan gezide sünnet olacak 75 çocuk ve aileleri ilk olarak Örcün Köyü’nde yer alan Sultan Baba Türbesi’ni ziyarete gitti. Türbenin içine gruplar halinde giren çocuklar birlikte dua etti. Sultan Baba’ya gidilip duaların yapılması sonrasında Kongre Sarayı’ndaki programa geçildi. Burada Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu sünnet çocuklarına çeşitli hediyeler takdim etti. Mevlid-i Şerif okundu. Hediye dağıtımı ve yemek ikramının yapılmasıyla şölen tamamlandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.