enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İnsanlara İftiralar Hakaretler Ahlaksız Paylaşımlar…!’Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu cezaevinde…

İnsanlara İftiralar Hakaretler Ahlaksız Paylaşımlar…!’Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu cezaevinde…
31.08.2021 12:59
A+
A-

İnsanlara iftiralar atarak ahlaksız paylaşımlar yapan Sisi lakaplı Seyhan Soylu dana öncedende böyle paylaşımlar yaparak cezaevine girmişti..

Ne olmuştu..?

Şarkıcı Yeşim Salkım’ın aldırdığı tedbir kararına uymadığı gerekçesiyle hakkında 4 günlük ‘tazyik hapsi’ cezası verilen Sisi lakaplı Seyhan Soylu, adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine getirildi.

Yeşim Salkım’ın aldırdığı koruma kararına uymayan Seyhan Soylu hakkında kesinleşen 4 günlük hapis cezasının infazı için Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yazı gönderilmişti. Soylu, bugün Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polisler eşliğinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na getirilmişti.

Adliye girişinde basın mensuplarına açıklama yapmıştı. Tazyik hapsinin istismar edilerek herkesin kendisine yonttuğu bir karar olduğunu söyleyen Soylu, “Susturma kararına uymadığım için de zorlama hapsi alındı. Çok da önemli değil. Kendinize iyi bakın. Tek üzüldüğüm nokta köpeğimden ayrılmam ve sevgilimle özgürce yazışamayacak olmam” demişti. Soylu, daha sonra polisler eşliğinde işlemleri için infaz savcılığına çıkarıldı. Soylu, işlemlerinin tamamlanmasının ardından 4 gün cezasını çekmek üzere cezaevine götürülmüştü.

Kocaeli İstiklal Gazetesi olarak Sisi Lakaplı Seyhan Soylu’yu edepli ahlaklı paylaşımlar yapmaya davet ediyoruz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.