enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kocaeli, potansiyelini daha iyi kullanacak…!!!

Kocaeli, potansiyelini daha iyi kullanacak…!!!
02.09.2021 16:58
A+
A-

DTO Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, özellikle son süreçte yapılan çalışmalarla, Kocaeli’nin denizcilik potansiyelini daha iyi kullanacağını ifade etti.

Kocaeli, potansiyelini daha iyi kullanacak

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO) Kocaeli Şubesi’nin ağustos ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Dr. Kürşat Bal başkanlığında, video konferans sistem üzerinden icra edildi. Toplantıya, Nicomedia Su Sporları ve Su Altı Avcılığı Spor Kulübü de katıldı. İMEAK DTO Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, konuşmasına, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayarak başladı.

LİMANLARDAKİ SON DURUM
Ağustos ayının Kocaeli’de yaşayanlar için hüzünlü bir ay olduğunu belirten Doğusel, 17 Ağustos Depremi’nde yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır diledi. Doğusel ardından Ege ve Akdeniz’deki yangınlara değindi, “Bu yangınların bir daha olmaması en büyük dileğimiz” dedi. Ekonomik verileri paylaşan Doğusel, “İlk 7 ayda Kocaeli’ye 1.750 adet Türk bayraklı gemi, 3.879 adet yabancı bayraklı gemi olmak üzere toplam 5.629 adet gemi uğramıştır. Bu sayı, Türkiye’ye uğrayan gemilerin 5’te biri, yani yüzde 19’udur” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.