enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kurban Pazarı ring seferleri başladı

Kurban Pazarı ring seferleri başladı
09.07.2021 17:13
A+
A-

İzmit Belediyesi, vatandaşların Alikahya’da bulunan Kurban Pazarı’na rahat ulaşımı için iki saatte bir Milli İrade Meydanı Yanyol’dan ring servisi kaldırmaya başladı

20 Temmuz’da başlayacak Kurban Bayramı için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. İzmit Belediyesinin Alikahya Karadenizliler Mahallesi’nde bulunan Modern Hayvan Pazarı’nda satıcılar vatandaşlarla el sıkışmaya başladı. Yüzlerce küçük ve büyükbaş hayvanların görücüye çıktığı Modern Hayvan Pazarı’na vatandaşların kolay ulaşımı da İzmit Belediyesi tarafından düşünüldü.

İki Saatte Bir Servis Var

İzmit Belediyesi vatandaşların Modern Hayvan Pazarı’na rahat ve konforlu ulaşım sağlaması için ring hizmeti başlattı. Bugün (9 Temmuz 2021 Cuma) saat 12.00’de ilk servisini yapan ücretsiz ring araçları bayram sonuna kadar her gün saat 12.00 ile 19.30 saatleri arasında halkın hizmetinde olacak. Servisler her iki saatte bir Milli İrade Meydanı Yanyol’dan kalkacak.

İki Saatte Bir De Dönecek

İzmit Belediyesinin kurban pazarına giden ring servisleri; Milli İrade Meydanı Yanyol, Şehit Rafet Karacan Bulvarı, Kandıra Sapağı, E-5 Karayolu, Kandıra Yolu, Solaklar Sapağı ve Modern Hayvan Pazarı güzergahını takip ediyor. Her iki saatte bir Milli İrade Meydanı’ndan hareket edecek olan ring servisleri aynı sıklıkla da kurban pazarından İzmit’e doğru dönüşe geçecek.

Güzergah Ve Saatler:

İzmit Kalkış:

12.00 – 14.00 – 16.00 – 18.30

Kurban Pazarı Kalkış:

13.00 – 15.00 – 17.00 – 19.30

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.