enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Mansinov ve Ağar’ı Saffet Sancaklı tanıştırmış…!

Mansinov ve Ağar’ı Saffet Sancaklı tanıştırmış…!
02.09.2021 14:19
A+
A-

Sedat Peker’in açıklamaları ile gündeme gelen Mübariz Mansimov Gurbanoğlu, yaptığı açıklamada Mehmet Ağar’la Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı aracılığı ile tanıştığını iddia etti

Sahibi olduğu Bodrum Yalıkavak Marina’ya Mehmet Ağar’ın ‘çöktüğü’ ileri sürülen ve ‘FETÖ’ye yardım’dan 5 yıl hapis cezası verilen Azerbaycan’lı iş insanı Mübariz Mansimov Gurbanoğlu’nun cezası geçtiğimiz haziran ayında onandı. Mahkeme, Gurbanoğlu’na verilen ev hapsi şeklindeki adli kontrol tedbirini kaldırırken İstanbul sınırlarını terk etmemek şeklindeki adli kontrol tedbirini uyguladı.

AĞAR İLE SIKI İLİŞKİLER
Hapis hayatı biten İş İnsanı Mübariz Mansimov bir süredir kamuoyundan uzaktı. Mansimov sessizliğini Halk TV’den Gazeteci İsmail Saymaz’a bozdu. Saymaz ile röportaj yapan Mansimov, Ağar ile ilişkileri hakkında çok önemli iddialarda bulundu İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar’ın kendisi hakkında yaptığı FETÖ açıklamalarıyla ilgili olarak “Gülen’e Mehmet Ağar ile beraber ve onun isteği üzerine gittim” açıklamasında bulundu. Gurbanoğlu, Ağar ile MHP’li Kocaeli Saffet Sancaklı sayesinde tanıştığını iddia etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.