enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir, bugün parti önünde büyük bir coşkuyla gerçekleşen programla göreve resmen başladı..

MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir, bugün parti önünde büyük bir coşkuyla gerçekleşen programla göreve resmen başladı..
22.08.2021 20:50
A+
A-

MHP Gebze İlçe Başkanlığı önünde gerçekleşen törende protokol üyeleri birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Gebze’de yeni yönetim göreve resmen başladı. MHP Gebze İlçe Başkanlığı önünde büyük bir coşkuyla gerçekleşen törenin ardından MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir ve yönetimi, bayrağı devraldı. Yoğun katılımla gerçekleşen programa MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban, Ülkü Ocakları Gebze İlçe Başkanı Yavuz Kocagöz, AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş, STK temsilciler, MHP’nin il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan programda ilk olarak bir konuşma gerçekleştiren MHP Kocaeli Milletvekili Sancaklı, “Yeni bir başlangıç var Kocaeli’nde ve Gebze’de. MHP her zaman önce devletim diyen bir partidir. Bizim bütün işimiz bu milletin bekası için çalışmak. Bu davanın 5563 tane şehidi var. İstediğimiz tek şey Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalması. Kavga gürültü yok arkadaşlar. Eğer biz birlikte olursak, ülkemizi daha kolay savunuruz. MHP’nin kapısı herkese açık. Küskünlük, dargınlık yok artık. MHP Gebze ilçe başkanımız için artık çalışma zamanı” dedi.

“EN BÜYÜK DESTEK GEBZE’DEN”
Sancaklı’nın akabinde açıklamalarda bulunan Yunus Emre Kurt ise, “Yolumuzun uzun ve yükümüzün ağır olduğunun farkındayım. Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletini tüm Kocaeli’nde ve Gebze’de hissettireceğiz. Kocaeli’nde artık kızgınlık, küskünlük dönemleri bitmiştir. Kucaklaşmak, bir ve beraber olmak zorundayız. Partimiz de gönlümüz de herkese açıktır. 2023 genel cumhurbaşkanlığı seçimi ile 2024 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’na en büyük desteği Gebze’den vermelisiniz. Bunun için sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Bülent Özdemir ve yönetimi Gebze’mize hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

BÜYÜKGÖZ BAŞARILAR DİLEDİ
Programda bir konuşma gerçekleştiren Zinnur Büyükgöz ise, “Vatan, millet, bayrak, namus söz konusu olduğunda bütün nefsi kaygıları kenara bırakıp, her şey vatan için demiş ve sorumluluklar üstlenenlerin ruhuyla Cumhur İttifakı kuruldu. Burada mesele devletin bekasıdır. Bu devlet kurulurken Devlet-i Ebed Müddet duasıyla kuruldu ve inşallah da Devlet-i Ebed Müddet olarak kıyamete kadar baki kalacak. 2023 seçimleri ve 2024 seçimleri bu devletin beka meselelerinin çok iyi anlaşılıp, kavranılması noktasında bugün görev başına gelenlere çok önemli görevler düşüyor. Görevi devralan il başkanımıza, ilçe başkanımıza ve yönetimlerine başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

BİZE DUYULAN GÜVENE LAYIK OLACAĞIZ”
Programda son olarak bir konuşma gerçekleştiren Özdemir, “Muhterem genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ve il başkanımıza bu görevi bize layık gördüğü için müteşekkirim. Bize duyulan güvene layık olacağız. Üzerimize düşen sorumluluğun zor olduğunu biliyoruz. Bu kutlu görev için gece gündüz çalışacağız. Bizler siyasetçi değil, bir davanın takipçileriyiz. Liderimize ve Cumhur İttifakımıza zeval getirmeyeceğiz, ayrıştırıcı değil, bütünleştirici olacağız. Gönüller almaya geldik. Sanayimizin beşiği, ülkemizin gözbebeği Gebze’de ülkücülerin farkını hissettireceğiz. Gebze’nin yararına olan her projenin destekçisi olacağız. En kısa süre içerisinde yönetim kurulu dağılımını yapıp sahaya ineceğiz. Liderime söz veriyorum. Birlikte başaracağız, tuzakları birlikte aşacağız. 2023 yılında lider ülke Türkiye olacağız. Güç birliği yapıp Türkiye’ye zırh olacağız” diye konuştu. Konuşmaların ardından kesilen kurbanla beraber çekilen toplu fotoğrafın ardından program sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.