enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Savaş Kadak ve Mert Çalış’dan Devasal Yatırım…!

Savaş Kadak ve Mert Çalış’dan Devasal Yatırım…!
14.08.2021 18:05
A+
A-

Keyfi-Dem Restorant Barbaros, Adnan Menderes bulvarı No:150 Yenişehir/ Mersin adresinde bulunmaktadır. Mersinin En iyi
İşletmelerinden biridir Savaş Kadak Ve Mert Çalış işletmeciliğini Yapmaktadır.

Savaş Kadak sahibi olduğu aynı zamanda LİYA ÖZEL EĞİTİM Turizm İnş.Org.Otomotiv sanayi ve Ticaret Limited Şirketin’de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır, ve Eğitim Sektörünün de önde gelen firmalarındandır.

Savaş Kadak ve Mert Çalış İzmir Alaçatı’da Otel İşletmeciliği sektöründe de hizmet vermektedir.

Kocaeli İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mert Mürsel Tunç Mersin’de Savaş Kadak ile çok kısa da olsa bir görüşme gerçekleştirmiştir. Savaş Kadak Mardin’li İş Adamı bir çok alanda ülke ekonomisine katkı sunmaktadır..

Savaş Kadak Gazetemize yapmış olduğu Basın Açıklamasın da ; Öncelikle Kocaeli İstiklal Gazetesini çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Mersinde ihtiyaç olduğunu düşündüğümüzden dolayı, Yeni bir Restorant daha açacağız buda Eylül veya Kasım ayı gibi açılmış olacaktır. SMC GROUP olarak Mersin’e değer katacağını düşündüğümüz Yeni Nesil Meyhane ve Restorant açacağız, Viranşehir Mahallesi, Cengiz Topel Caddesinde Pompei Mezitli/Mersin adresinde Mersinli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Mert Çalış ortağımla beraber yatırım yapmam kararı aldık, aynı zamanda 2021-2022 eğitim öğretim yılı için Zen Kız öğrenci yurdu olarak hazırlıklarımızı tamamladık. 10 Ağustos itibarı ile öğrenci kayıtlarımıza başlamış bulunmaktayız, Mersin’imize Hayırlı olsun. Açıklamasını yaptı”

Savaş Kadak’a Kocaeli İstiklal Gazete’sine zaman ayırdığı için teşekkür ediyoruz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.