enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ünlü: Kocaeli’de siyaseti belirleyen partiyiz

Ünlü: Kocaeli’de siyaseti belirleyen partiyiz
04.07.2021 14:27
A+
A-

MHP İzmit İlçe Başkanlığı’nın 102 mahalle başkanı ile düzenlediği istişare toplantısında konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP siyasetin kuyruğuna takılmış değil, Kocaeli’de siyaseti belirleyen bir partidir” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İzmit İlçe Başkanlığı, Antikkapı Restoran’da 102 mahalle başkanı istişare toplantısı düzenledi. Programa ev sahibi MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün yanı sıra MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP il yönetim kurulu üyeleri, MHP İzmit ile yönetim kurulu üyeleri, MHP İzmit Belediye Meclis Üyeleri İlker Kazan, Engin Duymaz ve MHP’nin mahalle başkanları katıldı. Program kapsamında mahalle başkanı olarak atanan isimlere ve Kadın ve Aileden Sorumlu Danışman olan isimlere belgeleri takdim edildi.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

Programda konuşan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “Sizler görevinizi cesaretle yapıyorsunuz, yolunuza devam ediyorsunuz. Bizler soluğu kesilenlerden olmayacağız. Birbirimizi nezaket göstereceğiz. Her dava adamı karakterlidir. Zahmetsiz rahmet olmaz. Zahmete ve külfete katlanacağız. Hiçbir dava günü birlik yaşayamaz. Salonumuzu şereflendirdiniz, hepinize güveniyorum. Hayra, hakka, halka ve hakikate hizmet eden mahalle başkanlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum. 102 mahallemize başkanlarımız atandı” dedi.

“ARKANIZDA BİZ VARIZ”

Yalçınöz’ün ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Biz büyük bir aileyiz. Ülküdaşlık hukukumuz her şeyin üstünde. Milletin anlayamadığı şey bu. Ben ülkücüyüm diyenler bu bağı anlar. Biz mazeretlere sığınmadan 2023’de başarmak zorunda olanlardanız. Sizleri önemsiyoruz. Sizden, ülkücüden devlet olur. Biz İzmit’te başarmak zorundayız. Bizden kopup parti kuranlara inat başarmak zorundayız. Sizin arkanızda biz varız. Ülkücünün halinden ülkücü anlar. Bu yüzden güçlü MHP istiyoruz.

“SEÇİM TATBİKATI YAPACAĞIZ”

Bize bilinçli sandık görevlisi lazım. 100 lira para için oturan sandık görevlisi ile işimiz olmaz. Kurban Bayramı’ndan sonra MHP Kocaeli Teşkilatları seçim tatbikatı yapacak. Bu tatbikatlar bize seçim için ipuçları verecek.  Bu dava uğruna vefat edenlere de başsağlığı diliyorum. Bu kadro, İzmit’te başaracak bir kadrodur. Geçen gün de muhtarlarla toplantı yaptık. Biz muhtarlara önem veriyoruz. Onların gönlüne girmek istiyoruz. Bizim muhtarlara verdiğimiz önemi gören bir belediye başkanı da, muhtarlara özel kalem personeli vereceğim demeye başladı.

“MHP HER YERDE”

MHP siyasetin kuyruğuna takılmış değil, Kocaeli’de siyaseti belirleyen bir partidir. Sizin aileniz bizim ailemiz. Biz hep beraber çalışacağız.  Yapmacık olmayacağız. Sosyal medyada fotoğraf vermek için çalışırsak hepimiz kaybederiz. MHP her yerde ve her yerde olmaya devam edecek. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde cumhurbaşkanımızın için her türlü oy toplayacağız. Ama milletvekiliiği seçimleri de önemli. 2023’de seçimlerinde sandıkları patlatacağız. Bütün anketörleri yanıltacağız” dedi.

“BİRLİKTELİĞİ BOZMAK İÇİN KOCAELİ’YE GELİYORLAR”

Ünlü son olarak, “Geçtiğimiz hafta CHP, İYİ Parti, DEVA Partisi Genel Başkanları Kocaeli’ye geldi. Gelecek Partisi Genel Başkanı da önümüzdeki hafta Kocaeli’ye geliyormuş. Bunlar neden Kocaeli’ye geldi? Çünkü Cumhur İttifak’ı ruhunun en güçlü yer Kocaeli’dir. Bu birlikteliği bozmak için Kocaeli’ye geliyorlar. Ülkücü camia ve AK Parti kadroları bu oyuna gelmemelidir. Hepinizin derdi benim derdimdir” ifadelerini kullandı.

 

ATANAN MAHALLE BAŞKANLARI

Alikahya – Akarca Mahalle Başkanı: Batuhan Duran

Alikahya – Cumhuriyet Mahalle Başkanı: Eray Uğurlu

Alikahya – Fatih Mahalle Başkanı: Halil Coşkun

Tavşantepe Mahalle Başkanı: Niyazi Açıkgöz

Körfez Mahalle Başkanı: Gülkan Demir

Topçular Mahalle Başkanı: Abdullah Yahşı

DANIŞMANLAR

Çubuklu Osmaniye MHP Kadın ve Aileden Sorumlu Danışmanı: Nurcan Bulut

Yeşilova Mahallesi Kadın ve Aileden Sorumlu Danışmanı: Melisa Bayar

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.