enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İzmit Belediyesi 7. Koordinatörü atadı…!

İzmit Belediyesi 7. Koordinatörü atadı…!
18.09.2021 15:00
A+
A-

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, belediyeye koordinatör atamaya devam ediyor. Daha önce Hakan Özkum, Hakan Yalçın, Ozan Aksu, Yaşar Kardaş, Devril Bal ve Mehmet Baştürk’ü koordinatör olarak atayan Hürriyet, dün de emekli eğitimci Osman İlhan Cebeci’yi eğitim projeleri koordinatörü olarak atadı.

İzmit Belediyesi’nde 7. koordinatör atandı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit’e hizmet etme noktasındaki çalışmalarına alanında uzman kişileri yanına alarak devam ediyor. Özellikle eğitim alanında hamleleri ve projeleriyle dikkat çeken Başkan Hürriyet, bu alanda konusunda hâkim bir ismi belediyeye danışman ve koordinatör olarak atadı. Eğitim camiasına 36 yıl hizmet eden Osman İlhan Cebeci bundan sonra İzmit Belediyesinin eğitim alanı çalışmaları ve projelerin yürütümünde danışman ve koordinatör olarak belirlendi.

OSMAN İLHAN CEBECİ KİMDİR?
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in, belediyenin eğitim alanındaki çalışma ve projelerinde danışmanlık alacağı ve eğitim koordinatörlüğünü görevini yürütecek olan Osman İlhan Cebeci; 1957 Artvin doğumlu Osman İlhan Cebeci, ilk-orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden Mezun olmuştur. Öğretmenlik meslek hayatına 1981 yılında Mardin’in Midyat ilçesinde başlayan Cebeci, daha sonra Ankara’nın Bala ilçesindeki okullarda görev almıştır. Kocaeli’ de; İzmit İmam Hatip Lisesi’nde öğretmen ve Kocaeli Anadolu Lisesi’nde müdür yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra 2008 yılında emekli oldu. Emekliliğinde eğitim camiasından uzaklaşmayan Osman İlhan Cebeci, 2017 yılına kadar Özel Kocaeli Bahçeşehir Koleji’nde lise müdürlüğü görevinde bulundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.